RAMOWY PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH MOŻE ULEC ZMIANIE!!!
PROSZĘ SPRAWDZIĆ Z TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM!!!

        1 LISTOPADA - PIĄTEK - UROCZ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

        8.00 - ZA PARAFIAN

       11.00 + ZA ZMARŁYCH Z NASZYCH RODZIN -OKTAWALNA ( 1 )

 

        2 LISTOPADA -SOBOTA – WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

        17.00 + ZA ZMARŁYCH Z NASZYCH RODZIN -OKTAWALNA ( 2 )

 

       3 LISTOPADA - NIEDZIELA

        8.00 + ZA ZMARŁYCH Z NASZYCH RODZIN -OKTAWALNA ( 3 )

        9.45 + TERESĘ , FRANCISZKA KITALA

       11.45 - ZA PARAFIAN ( W 18-ROCZ URODZIN JAKUBA HOŁDYK O BŁOG BOŻE, ŚWIATŁO I POMOC DUCHA SWIĘTEGO )

 

      4 LISTOPADA - PONIEDZIAŁEK – ŚW. KAROLA BOROMEUSZA

      17.00 + ZA ZMARŁYCH Z NASZYCH RODZIN -OKTAWALNA ( 4 )

 

     5 LISTOPADA - WTOREK

     17.00 + ZA ZMARŁYCH Z NASZYCH RODZIN -OKTAWALNA ( 5 )

 

     6 LISTOPADA - ŚRODA

     17.00 + ZA ZMARŁYCH Z NASZYCH RODZIN -OKTAWALNA ( 6 )

 

     7 LISTOPADA - CZWARTEK

     17.00 + ZA ZMARŁYCH Z NASZYCH RODZIN -OKTAWALNA ( 7 )

 

     8 LISTOPADA - PIĄTEK

17.00 + ZA ZMARŁYCH Z NASZYCH RODZIN -OKTAWALNA ( 8 )

 

9 LISTOPADA - SOBOTA – ROCZ POŚWIĘC BAZYLIKI LATER

17.00 + KS. DARIUSZA LATACZA ( 7 ROCZ )

10 LISTOPADA - NIEDZIELA

      8.00 + HELENĘ, TADEUSZA , EWĘ WIĘCEK, HELENĘ KONDEJ, + Z RODZ WIĘCKÓW I MACIOŁÓW

      9.45 + ARTURA RUTKOWSKIEGO

     11.45 - ZA PARAFIAN

 

    11 LISTOPADA - PONIEDZIAŁEK - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

  17.00 - W INTENCJI OJCZYZNY

 

  12 LISTOPADA - WTOREK - ŚW. JOZAFATA BP

  17.00 + OJCA MARCINA OLEJNIKA ( 3 ROCZ ) I JEGO ZMARŁYCH RODZICÓW

 

   13 LISTOPADA - ŚRODA

17.00 + KAMILĘ , ZYGMUNTA DYRDA

 

14 LISTOPADA - CZWARTEK

17.00 + JANA GOŁUCHOWSKIEGO ( 10 ROCZ )

 

     15 LISTOPADA - PIĄTEK - ZBIOROWA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

17.00 - W INTENCJI OFIARODAWCÓW I DOBRODZIEJÓW , KS PROF. JANA KOWALSKIEGO ,

+ HELENĘ DZIUBA - OD RODZ. WÓJCIK

+ WANDĘ FILIPEK- OD JADWIGI JARKIEWICZ Z RODZINĄ

+ BOLESŁAWA MORAWIEC - OD LIDII I MARKA MORAWIEC

+ JÓZEFĘ SZCZEPAŃCZYK - OD ANNY I KRZYSZTOFA MORAWIEC

+ WŁADYSŁAWA ZIMNEGO - OD RODZ FRĄCZEK

+ JANA ŻAK -OD HENRYKI MĘCIK Z RODZ

+ DOROTĘ GRABIŃSKĄ -OD KATARZYNY MOREL Z RODZ

+ TOMASZA DRUŻBIŃSKIEGO – OD BOGDANA, BEATY SŁAWCZYK Z RODZ

+ HELENĘ WCISŁO - OD RODZ KUTÓW

+ ANDRZEJA MIŚTA – OD DRUHÓW STRAŻAKÓW Z CISZÓWKI

+ ZOFIĘ WYSOCKĄ -OD TERESY I IRENY

+ MARKA SUS - OD RODZ MĘCIKÓW I DZIUBÓW

+ MARKA HURASA -OD ŻYWEGO RÓŻAŃCA

+ ZYGMUNTA PLEWIŃSKIEGO - OD WŁADYSŁAWA I ALEKSANDRY PLEWIŃSKICH

+ JULIANA  NOWAK - OD EWY KOZŁOWSKIEJ

+ CZESŁAWA WYSOCKIEGO - OD RODZ  SULARZÓW

+ MIECZYSŁAWA STOLARSKIEGO - OD RODZ GĘBKÓW I WYDERKÓW

 

    16 LISTOPADA - SOBOTA

     17.00 + MIROSŁAWA, JANINĘ , ALEKSANDRA BUGAJ

 

    17 LISTOPADA - NIEDZIELA

     8.00 + HELENĘ , WŁADYSŁAWA MORAWIEC

     9.45 + IRMINĘ ETRYK ( 3 ROCZ )

    11.45 - ZA PARAFIAN

 

   18 LISTOPADA - PONIEDZIAŁEK

    17.00 + MIECZYSŁAWA JĘDRUSIAK ( 3 ROCZ )

 

19 LISTOPADA - WTOREK

17.00 + ZDZISŁAWA WIECZORKA - OD WNUKÓW PRZEMYSŁAWA I ARTURA Z R

 

20 LISTOPADA - ŚRODA

17.00 + JÓZEFĘ SZCZEPAŃCZYK – OD TERESY I BOGDANA MĘCIK

 

21 LISTOPADA - CZWARTEK

    17.00 + JANA ŻAK – OD CÓRKI Z MĘŻEM

 

    22 LISTOPADA - PIĄTEK

17.00 + ZOFIĘ OZGA -OD WNUCZKI AGNIESZKI Z RODZ

 

23 LISTOPADA - SOBOTA

17.00 + ANTONIEGO STELMACH ( 20 ROCZ )

 

     24 LISTOPADA - NIEDZIELA – UROCZ JEZUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

      8.00 + ALICJĘ KOWACKĄ ( 14 ROCZ ) STEFANA KOWACKIEGO , HENRYKA KITALĘ ( 5 ROCZ )

       9.45 + SYLWESTRA NOWAKA - OD WNUKA ANDRZEJA Z RODZ

      11.45 - ZA PARAFIAN

 

    25 LISTOPADA - PONIEDZIAŁEK

    17.00 + DOROTĘ GRABIŃSKĄ -OD CHRZEŚNICY MICHALINY Z RODZ

 

26 LISTOPADA - WTOREK

17.00 + ZDZISŁAWA WIECZORKA - OD SYNA GRZEGORZA Z RODZ

 

27 LISTOPADA - ŚRODA

17.00 + ZOFIĘ OZGA - OD SĄSIADÓW ZOFII I CZESŁAWA WYSOCKICH

 

28 LISTOPADA - CZWARTEK

     17.00 + MSZA POZA PARAFIĄ

 

    29 LISTOPADA - PIĄTEK

17.00 + ANDRZEJA KITALĘ (IM)

 

    30 LISTOPADA - SOBOTA

    17.00 + ALEKSANDRA WIECZORKA (48 ROCZ)