RAMOWY PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH MOŻE ULEC ZMIANIE!!!
PROSZĘ SPRAWDZIĆ Z TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM!!!

       1      LIPCA  -  ŚRODA -  DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

             17.00   -  O POWRÓT DO ZDROWIA I BŁOG BOŻE DLA HALINY  PACAN (IM)

                        +  HELENĘ   DZIUBA – OD ZAKŁADU POGRZEBOWEGO LILIA  

                        +  JANINĘ  PIĘTAK -  OD RODZ SULARZ

                        +  MARIANNĘ , STANISŁAWA   SKOREK

                       +  DOROTĘ  GRABIŃSKĄ – OD WYCHOWANKÓW GIMNAZJUM NR 2 Z ROCZ 2005-8

                       +  ANDRZEJA MIŚTA – OD STANISŁAWY  JAKUBCZAK

                        +  TOMASZA DRUŻBIŃSKIEGO – OD PRACOWNIKÓW MDK Z MYSZKOWIE

                       +  ZYGMUNTA PLEWIŃSKIEGO – OD  EWY MAJER  Z RODZINĄ

                       +  JULIANA  NOWAKA – OD SĄSIADÓW SŁAWCZYKÓW  I GRUCÓW   

                       +  CZESŁAWA WYSOCKIEGO – OD  JANINY  WRONA ,ELŻBIETY, TADEUSZA JAŃCZYK 

                       +  WŁADYSŁAWA JURCZAK –OD  SZWAGRA ZYGMUNTA  CZERWIKA  Z ŻONĄ 

                       +  STANISŁAWĘ  DUDEK – OD  BARBARY KUŁACH, IRENY KITALA Z RODZINĄ  

                       +  JANINĘ JEGIER  - OD SIOSTRY  KRYSTYNY  Z RODZINĄ 

                      +  KAZIMIERĘ   BANAŚ – OD  MIESZKAŃCÓW PAPIERNI

                      +  IZABELĘ  BANASZEK – OD  RODZINY WNUKÓW 

                      +  JANA SZCZYGIEŁ – OD ZYGMUNTA MORAWCA  Z ŁUTOWCA 

                      +  KRYSTYNĘ  MIŚTA – OD MIROSŁAWY  I EDWARDA  JARZYŃSKICH

                      +  CZESŁAWA  WYSOCKIEGO  - OD   MARII GRABOWSKIEJ Z CÓRKAMI 

         2    LIPCA   -  CZWARTEK               

           17.00  +  JANINĘ, STANISŁAWA  SĘDZIELEWSKICH       

         3       LIPCA – PIĄTEK  - ZBIOROWA DO NAJŚW SERCA PANA JEZUSA  

           17.00  +  HELENĘ DZIUBA – OD MIROSŁAWA  SKOREK   

                      +  DOROTĘ  GRABIŃSKĄ – OD  RODZ FOLNARCZYKÓW

                      +  ANDRZEJA MIŚTA – OD SĄSIADÓW WEJNER

                      +  TOMASZA DRUŻBIŃSKIEGO – OD  ZAKŁADU POGRZEBOWEGO LILIA

                      +  ZYGMUNTA PLEWIŃSKIEGO – OD  SĄSIADA GRZEGORZA NOWAK

                      +  JULIANA  NOWAKA – OD CIOCI ELI  NOWAKOWSKIEJ    

                     +  CZESŁAWA WYSOCKIEGO – OD  AURELII SKOWRON I  RODZ REDERÓW  

                     +  WŁADYSŁAWA JURCZAK –OD  KAZIMIERZA  CZERWIKA  Z RODZ  

                     +  STANISŁAWĘ  DUDEK – OD  HENRYKI  MERTA Z RODZINĄ  

                     +  JANINĘ JEGIER  - OD BRATA ZYGMUNTA  Z RODZ

                     +  KAZIMIERĘ   BANAŚ – OD  MIESZKAŃCÓW PAPIERNI

                     +  IZABELĘ  BANASZEK – OD HELENY MORAWIEC Z RODZ

                     +  JANA SZCZYGIEŁ – OD RODZ UZARÓW

                    +  KRYSTYNĘ  MIŚTA – OD OLI  I DAMIANA  OCIEPKA

        4     LIPCA   -   SOBOTA

          17.00  -  O BŁOG BOŻE   DLA ZBIGNIEWA  KAWKI ( 50 ROCZ UR )  -  OD RODZINY    

        5   LIPCA   -   NIEDZIELA

         8.00   +  FRANCISZKĘ, WŁADYSŁAWA , MIROSŁAWA  NOWAK  +  Z RODZ NOWAKÓW                                                                                               

         9.45   +  FRANCISZKA, STANISŁAWĘ  GĘBKÓW                                                                                                         

        11.45  -  ZA  PARAFIAN ( W 18 - ROCZ URODZIN  JULII URBAŃCZYK I MARCELINY - 2 ROCZ )                                                     

         6    LIPCA   -  PONIEDZIAŁEK  - BŁ. MARII TERESY LEDÓCHOWSKIEJ

         17.00  +  ANDRZEJA  MIŚTA – OD WSPÓŁPRACOWNIKÓW SYNOWEJ EWY Z BLOK OPERACYJNEGO  

        7     LIPCA    - WTOREK    

         7.00   +  JULIANA NOWAK  - OD CZESŁAWA  WYSOCKIEGO   

        8     LIPCA  –   ŚRODA

        17.00  +  MARKA SUS  - OD SIOSTRY  MIROSŁAWY 

        9      LIPCA - CZWARTEK

       17.00   +  TOMASZA  DRUŻBIŃSKIEGO –  OD MARIANNY BUŁA Z CÓRKAMI       

       10     LIPCA  –   PIĄTEK  

       17.00  +  HELENĘ  WCISŁO  - OD SYNA ZENONA                             

       11     LIPCA    -  SOBOTA – ŚW. BENEDYKTA – PATRONA EUROPY

      17.00   +  ZYGMUNTA PLEWIŃSKIEGO  - OD ŻONY     

        12   LIPCA   -   NIEDZIELA  

        8.00  +  ANNĘ,  BONAWENTURĘ   DYRDA                                                                                                    

        9.45  +  SYLWESTRA NOWAKA – OD ŻONY                                                                       

      11.45   -  ZA PARAFIAN

      13    LIPCA   -  PONIEDZIAŁEK - ŚW. ANDRZEJA I BENEDYKTA  

              MSZA   POZA PARAFIĄ     

       14    LIPCA  -  WTOREK

       7.00   +  MARKA SUS – OD SIOSTRZENICY BEATY Z RODZINĄ                                                                                                         

       15    LIPCA  -    ŚRODA         

      17.00  +   ZYGMUNTA PLEWIŃSKIEGO  - OD SZWAGRA Z ŻONĄ                   

       16    LIPCA   -   CZWARTEK  - NMP SZKAPLERZNEJ  

      17.00  +  HELENĘ  WCISŁO  - OD SYNA  BOGDANA  Z RODZINĄ  

       17  LIPCA-  PIĄTEK  - ZBIOROWA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO    

      17.00  -  W INTENCJI  DOBRODZIEJÓW  I  OFIARODAWCÓW   

                 -  O ZDROWIE I  SIŁY  DLA  JANINY 

                 +  KS. PROF. JANA  KOWALSKIEGO

                 + MARIANNĘ , STANISŁAWA  SKOREK

                 +  HELENĘ   DZIUBA  - OD RODZ  LECHÓW  I ROGACKICH 

                 +  DOROTĘ  GRABIŃSKĄ – OD  MARII   I   ZBIGNIEWA  PODLEJSKICH    

                 +  ANDRZEJA MIŚTA – OD  MARZENY  I  ANDRZEJA  LAMCH  Z RODZINĄ   

                 +  TOMASZA DRUŻBIŃSKIEGO – OD KOLEGI  ZBIGNIEWA KANIA Z RODZ   

                 +  ZYGMUNTA PLEWIŃSKIEGO – OD  ZAKŁADU POGRZEBOWEGO LILIA   

                 +  JULIANA  NOWAKA – OD SĄSIADÓW  MIŚTÓW

                 +  CZESŁAWA WYSOCKIEGO – OD  MIESZKAŃCÓW PAPIERNI   

                 +  WŁADYSŁAWA JURCZAK –OD  WOJCIECHA  I STANISŁAWY  LAMCH  

                 +  STANISŁAWĘ  DUDEK – OD HENRYKA I  MARYSI  ŁAZAJ

                 +  JANINĘ JEGIER  - OD   ZBIGNIEWA  ŁOZIŃSKIEGO  Z RODZINĄ

                 +  KAZIMIERĘ   BANAŚ – OD  MIESZKAŃCÓW PAPIERNI 

                 +  IZABELĘ  BANASZEK – OD  RODZINY STEFAŃCZYKÓW

                 +  JANA SZCZYGIEŁ – OD  RODZINY UTRACKICH 

                 +  KRYSTYNĘ  MIŚTA – OD  IRENEUSZA   I  MAŁGORZATY   KOZAK  

                 +  CZESŁAWA  WYSOCKIEGO  - OD  SĄSIADÓW GĄSTAŁA  

       18    LIPCA   –   SOBOTA  - ŚW. SZYMONA Z LIPNICY   

       17.00  +  TOMASZA DRUŻBIŃSKIEGO – OD MAMY I  SIÓSTR 

       19    LIPCA   -    NIEDZIELA    

       8.00   +  KRYSTYNĘ  MADEJ ( 5 ROCZ) , STANISŁAWĘ , ZYGMUNTA  KAWKA , JANA  KONOPKA           

       9. 45   +  HELENĘ MIŚTA, BOLESŁAWA MIŚTA                                                                                                              

        11.45  -  ZA  PARAFIAN        

       20    LIPCA  -   PONIEDZIAŁEK  BŁ. CZESŁAWA 

       17.00  +  MARKA SUS  - OD SIOSTRZENICY EWY Z MĘŻEM  I  PIOTRUSIEM                  

       21     LIPCA   -  WTOREK        

       7.00  +  ANDRZEJA MIŚTA – OD  BARTŁOMIEJA  I PATRYCJI  SIWEK Z SYNEM                                                                                                               

       22    LIPCA –  ŚRODA  

       17.00  -  DZIĘKCZYNNA ZA DAR ŻYCIA I   BŁOG BOŻE  DLA ALEKSANDRA,MARII,  ANDREASA  I   ANETY      

       23      LIPCA  -  CZWARTEK   - ŚW. BRYGIDY   

       17.00   +   TOMASZA  DRUŻBIŃSKIEGO – OD MAMY       

       24       LIPCA   -  PIĄTEK  

      17.00 +  ZYGMUNTA PLEWIŃSKIEGO  -  OD KRYSTYNY   JUREK 

       25      LIPCA   - SOBOTA  - ŚW. JAKUBA APOSTOŁA

                   MSZA  POZA PARAFIĄ                     

      26   LIPCA  -  NIEDZIELA   

       8.00   +  ROMANA  KOŁODZIEJCZYK  (UR ) OD RODZICÓW   Z  BABCIĄ                                                                                                                          

       9.45   +  MARKA HURASA  ( 1 ROCZ )                        

      11.45   -  ZA PARAFIAN  ( chrzest Julia Cyran) 

       27     LIPCA  -  PONIEDZIAŁEK  

       17.00   +  NATALIĘ  KRAWCZYK                          

       28      LIPCA  -  WTOREK   

        17.00  +  ANDRZEJA   MIŚTA – OD KARINY  I  KONRADA  LAMCH        

       29       LIPCA  -  ŚRODA  - ŚW MARTY  

        17.00   -  W  INTENCJI   DZIĘKCZYNNEJ  ZA  MARGARETKĘ

       30       LIPCA   -  CZWARTEK  

        17.00  +  JERZEGO KRAKOWIAK  I ZMARŁYCH Z RODZINY  

       31      LIPCA   -  PIĄTEK   

       17.00  +  ZA  DUSZE W CZYŚĆCU  CIERPIĄCE