RAMOWY PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH MOŻE ULEC ZMIANIE!!!
PROSZĘ SPRAWDZIĆ Z TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM!!!

    1    MARZEC   - PIĄTEK -    DO NAJŚW. SERCA  PANA  JEZUSA  

    17.00   +  WINCENTEGO, JADWIGĘ  ŚWIDERSKICH  I ZMARŁYCH Z RODZINY    

                +  HELENĘ DZIUBA – OD KRYSTYNY WEWIÓR 

                +  MARIANNĘ SUTOR – OD RODZ  BIAŁYCH

                +  BOLESŁAWA MORAWIEC – OD  ELI  STOCKIEJ

                +  WANDĘ FILIPEK – OD RODZ  BIAŁYCH Z DZIEĆMI

                + MARIANA NOWAKA – OD  MARZENY  I   JARKA MADEJ 

                +  WANDĘ KITALA – OD  STANISŁAWY BUŁY Z RODZ 

                +  AURELIĘ MUSIALIK – OD ZOFII  PRZYBYŁEK Z RODZINĄ

                +  KACPRA GALA – OD  ZAKŁADU  POGRZEBOWEGO  LILIA 

                +  ZOFIĘ SKOREK – OD SĄSIADÓW 

                +  TERESĘ   NOWAK – OD   RODZ  GRUCÓW  I SŁAWCZYKÓW 

                +  WŁADYSŁAWA ZIMNEGO –OD SĄSIADÓW  WOJTYLÓW 

                +  JÓZEFĘ  SZCZEPAŃCZYK  - OD  AGNIESZKI KUREK Z CÓRKAMI 

                +  ALFREDĘ STELMACH – OD  WNUCZKI KATARZYNY I PRAWN OLGI MARCELA

                +  ZOFIĘ  OZGA – OD SĄSIADÓW SKOREK I WEWIÓR  

        2    MARZEC   -   SOBOTA

       17.00  +  LUDWIKA, MAGDALENĘ  NOWAK, TADEUSZA  STELMACH – OD DANUTY  Z DZIEĆMI

        3   MARCA    -   NIEDZIELA

        8.00 +  JANINĘ (3 ROCZ) JÓZEFA (31 ROCZ)  WATOŁA  

        9.45   +  SYLWESTRA NOWAKA – OD CÓRKI BARBARY  Z MĘŻEM  

       11.45  -   ZA   PARAFIAN                                                                                       

         4   MARCA  –  PONIEDZIAŁEK -  ŚW. KAZIMIERZA

      17.00  +  WANDĘ   FILIPEK – OD CÓRKI AGNIESZKI Z RODZINĄ 

        5   MARCA  -  WTOREK

      17.00  +  IRENĘ   STELMACH  ( 14 ROCZ )  

       6   MARCA  -  ŚRODA  POPIELCOWA

       8.00  +  MARIANNĘ  CZYŻ – OD RODZ KOT Z UL. KOLEJOWEJ

     17.00  +  JANA, MARIĘ  URBANIAK  ( 4 ROCZ ) 

       7    MARCA  -  CZWARTEK  

       17.00  +  ZMARŁE CZŁONKINIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA O  ŻYCIE WIECZNE 

       8   MARCA -  PIĄTEK - WSTAWIENNICZA  O UZDROWIENIE  DUSZY CIAŁA 

    18.00    - O  POWRÓT DO ZDROWIA DLA MARTY, WIOLETTY, MARII  KAIM, JOANNY, WŁADYSŁAWA PANTER

                -   O UZDROWIENIE DUCHOWE DLA KATARZYNY

                -  O   POWRÓT DO ZDROWIA  DLA  ILONY , DOROTY,WIESŁAWY, ZYGMUNTA                        

                  -   O OPRAWĘ MUZYCZNĄ DLA NASZYCH MODLITW
                  -   O ROZWÓJ RUCHU DOMOWEGO KOŚCIOŁA W NASZYM MIEŚCIE

                  -   O NAWRÓCENIE  I  DUCHOWĄ SIŁĘ  DO WALKI ZE ZŁEM   DLA ROMANA
                  -   O ODRODZENIE MAŁŻEŃSTWA : JOANNY I MARKA , SŁAWOMIRY I  RAFAŁA
                  -   O POWOŁANIA DO ŻYCIA KONSEKROWANEGO Z  NASZEJ PARAFII

                     -   O  POWRÓT DO ZDROWIA KS. MARKA BOŻKA I DALSZĄ OPIEKĘ

                     -   O BŁOG BOŻE I POTRZEBNE ŁASKI DLA SIOSTRY AUGUSTYNY, S. BENEDYKTY, 

                     -  O  UZDROWIENIE Z NOWOTWORU  DLA RAFAŁA 

                   - O DOBRE WYNIKI I ROKOWANIA DLA ILONY I BŁOG BOŻE DLA TOMASZA  

         9  MARCA   -   SOBOTA

          17.00  + GENOWEFĘ, ZDZISŁAWA, WIKTORIĘ, FRANCISZKA  MOLENDA, ANNĘ, MIECZYSŁAWA , LUCJANA  PIKUŁA                                     

       10   MARCA   -   NIEDZIELA 

         8.00   +  KRYSTYNĘ  RUDZKĄ             

         9.45   +  FRANCISZKĘ, STANISŁAWA  PANTER 

        11.45  -  ZA  PARAFIAN          Chrzest : Marianna  Matuszny

       11    MARCA  -  PONIEDZIAŁEK 

          +   MSZA POZA PARAFIĄ    

      12   MARCA   -   WTOREK         

      17.00  + HELENĘ  DZIUBA – OD DYREKCJI ,KOLEŻANEK ,KOLEGÓW CÓRKI ANNY Z MOSIRU  I MOPSU

      13   MARCA  -  ŚRODA

      17.00  - O BŁOG BOŻE I MOC DUCHA ŚWIĘTEGO DLA BOŻENY (IM)                                                                                    

     14    MARCA   -   CZWARTEK  

     17.00  +  MARIANNĘ  CZYŻ – OD BRATA CZESŁAWA MĘCIK Z RODZ  Z  JAWORZNIKA           

     15     MARCA  –  PIĄTEK –  DO  MIŁOSIERDZIA   BOŻEGO            

    17.00   - W INTENCJI OFIARODAWCÓW  I  DOBRODZIEJÓW 

               +  KS.  PROF. JANA KOWALSKIEGO

               +  HELENĘ DZIUBA – OD JADWIGI  BUGAJ  Z RODZ  

               +  MARIANNĘ SUTOR – OD MAŁGORZATY I JANA PALA Z RODZ  

               +  WANDĘ  FILIPEK – OD PRACOWNIKÓW  FIRMY ARKADIA

               +  MARIANA NOWAK – OD  RODZ GRADZIKÓW  Z POSTASZOWIC    

               +  WANDĘ KITALA - OD  RODZ CHACHULSKICH  I NIEDBAŁÓW  

               +  KACPRA GALA – OD  ROMUALDY KUBISY  Z RODZ 

               +  ZOFIĘ SKOREK –OD  OPIEKUNKI  IWONY  

               +  TERESĘ  NOWAK – OD  GRZEGORZA  I MAGDY STAWIARSKICH Z RODZ 

               +  BOLESŁAWA  MORAWIEC – OD WSPÓŁPRAC KOMUNIK MIEJ SYNA KRZYSZTOFA

               + WŁADYSŁAWA ZIMNEGO –OD  ANNY I TOMASZA MĘCIK Z SYNEM

               + ALFREDĘ  STELMACH – OD WNUCZKI AGNIESZKI Z CÓRKĄ  JAQUELINĄ

               + ZOFIĘ  OZGA – OD SĄSIADÓW DZIUBA I MĘCIK

               + JANA ŻAK - OD SĄSIADÓW KITALÓW

       16    MARCA   -  SOBOTA  

      17.00   +  JERZEGO  BALWIERZ  ( 2 ROCZ)           

       17     MARCA   -   NIEDZIELA

       8.00  + ZENONA  RAJEWICZ   ( 10 ROCZ )                                                            

       9.45  +  EWĘ  WIĘCEK   ( 6 ROCZ )                                                                                                                                

     11.45   -   ZA PARAFIAN  ( O ŁASKI  I DARY DUCHA DLA KAROLINY GĘBKA W 7 ROCZ UR )

      18    MARCA   -  PONIEDZIAŁEK

    17.00   +   WIESŁAWA MĘCIK ( 1 ROCZ ) – OD ŻONY  

      19    MARCA    - WTOREK -  UROCZ ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP

      17.00  +  HELENĘ  DZIUBA – OD LIDII PŁACZEK I  MONIKI CIEPAK Z RODZ                                                                                                         

      20    MARCA  -    ŚRODA  

     17.00  +  WANDĘ  FILIPEK – OD RODZ RADECKICH I BOMBSKICH                

      21    MARCA   -   CZWARTEK     zmiana godziny         

      16.30  +  MARIANA  NOWAKA – OD CÓRKI EWY Z RODZINĄ                                                                                                                          

      22    MARCA   -  PIĄTEK  

     17.00   +  TADEUSZA  NOWAKA  - OD DOROTY GREŃ Z CÓRKĄ      

      23    MARCA   –   SOBOTA  

      17.00  +  WANDĘ  KITALA – OD SYNOWEJ ALINY KITALA Z RODZ            

     24    MARCA   -    NIEDZIELA

     8.00   +  EUGENIUSZA , PELAGIĘ  SUPERNAK I ZMARŁ Z RODZ  KOCZUR                                                                                                                         

     9.45   +  JÓZEFA  BIELAK  (  3 ROCZ)                                                                                                                 

    11.45   -  ZA PARAFIAN   

    25    MARCA  -   PONIEDZIAŁEK  - UROCZ .ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

   17.00 +  ANDRZEJA KITALĘ  ( 19 ROCZ )                             

   26    MARCA    -  WTOREK       

    7.00  +  MARIANNĘ  CZYŻ  - OD CHRZEŚNICY STASI  Z  RODZINĄ                                                                                                                           

   27     MARCA  –  ŚRODA 

   17.00  +  HELENĘ   DZIUBA – OD RODZ WASIAK  I   MALCZEWSKICH     

   28      MARCA  -  CZWARTEK

   17.00  +  WANDĘ  FILIPEK – OD SIOSTRY  MARYSI Z MĘŻEM    

    29    MARCA   - PIĄTEK    

   17.00   +  MARIANA  NOWAKA –  OD ŻONY  MARIANNY

   30    MARCA   -   SOBOTA

    7.00  +  TADEUSZA  NOWAK  - OD  JANKA  NOWAKA  Z  RODZ                                                                                                           

    31  MARCA    -  NIEDZIELA

    8.00   +  EDWARDA , MARIANNĘ   PASTERNAK – OD DANUTY Z DZIEĆMI              

    9.45   +  ZOFIĘ SUTOR  ( 12 ROCZ )                                                                                                                                     

   11.45   -  ZA  PARAFIAN