RAMOWY PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH MOŻE ULEC ZMIANIE!!!
PROSZĘ SPRAWDZIĆ Z TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM!!!

1 PAŹDZIERNIK - WTOREK -ŚW. TERESY OD DZIECIATKA JEZUS

17.00 + WŁADYSŁAWA ZIMNEGO – OD RENI KNAPCZYK Z MAMĄ I ILONY Z RODZ

2 PAŹDZIERNIK ŚRODA – DO MATKI BOZEJ NIEUSTAJACEJ POMOCY

17.00 + HELENĘ DZIUBA OD KOLEŻANKI WIESI DĄBROWSKIEJ MĘŻEM

+ HELENĘ WCISŁO -OD GABRYSI TORBUS Z RODZ

+ ZOFIĘ FILIPEK -OD RODZ LECHÓW I ROGACKICH

+ BOLESŁAWA MORAWIEC - OD CHRZESNIAKA MIECZYSŁAWA PANTER Z ŁUTOWCA

+ JÓZEFĘ SZCZEPAŃCZYK -OD KARINY I TOMKA Z RODZINAMI

+ JANA ŻAK – OD RODZ ŻAKÓW

+ DOROTĘ GRABIŃSKĄ -OD ARTURA PĘCZEK

+ TOMASZA DRUŻBIŃSKIEGO – OD DOROTY KOT

+ HELENĘ WCISŁO – OD KRYSTYNY I KAZIMIERZA BACIOR

+ ANDRZEJA MIŚTA – OD WACŁAWY SKWARA Z RODZ

+ ZOFIĘ WYSOCKĄ - OD KOŁA RÓŻAŃCOWEGO

+ MARKA SUS – OD JERZEGO I BOŻENY KOT Z RODZ

+ MARKA HURASA -OD JANINY KOŃCZYK Z RODZINA

+ ZYGMUNTA PLEWIŃSKIEGO – OD CHRZEŚNICY ELŻBIETY STEFANIK Z MĘŻEM

\

3 PAŹDZIERNIK - CZWARTEK

17.00 + KATARZYNĘ , JANA FRĄCZYK

4 PAŹDZIERNIK - PIĄTEK ZBIOROWA DO NAJSW SERCA JEZUSA

17.00 + STANISŁAWA DYJA – OD CÓRKI GOSI Z RODZ

+ WANDĘ FILIPEK- OD RODZ LAMCH

+ BOLESŁAWA MORAWIEC -OD JOLANTY MĘCIK Z RODZ

+ JÓZEFĘ SZCZEPAŃCZYK -OD STANISŁAWA SOCHY Z RODZ Z ŻAREK

+ JANA ŻAK -OD KAZIMIERZA STELMACH Z RODZ

+ DOROTĘ GRABIŃSKĄ -OD MATEUSZA MIZERY Z RODZ

+ TOMASZA DRUŻBIŃSKIEGO – OD TERESY I ZBYSZKA JURKÓW

+ HELENĘ WCISŁO - OD CHRZEŚNICY HELENY DOMAGAŁA Z RODZ

+ ANDRZEJA MIŚTA – OD RODZ HOŁDYKÓW

+ ZOFIĘ WYSOCKĄ -OD SIOSTRY MARII GRABOWSKIEJ Z RODZ

+ MARKA SUS -OD MARII I RYSZARDA JANKOWSKICH Z RODZ

+ MARKA HURASA -OD KOLEŻANEK ALI, BOŻENY, JULIANNY,JADWIGI

+ ZYGMUNTA PLEWIŃSKIEGO – OD PIOTRA I MAŁGORZATY PLEWIŃSKICH

5 PAŹDZIERNIK - SOBOTA

17.00 + STANISŁAWE MĘCIK ( 10 ROCZ ) JANA JERZEGO MĘCIK

 

6 PAŹDZIERNIK - NIEDZIELA

8.00 + ZYGMUNTA GRABOWSKIEGO

9.45 + APOLONIĘ BIAŁĄ, TEODOZJĘ PAWLIKOWSKĄ, ZMARŁYCH Z RODZ BIAŁYCH I

PAWLIKOWSKICH

11.45 - W INTENCJI KS PROBOSZCZA W DNIU IMIENIN ORAZ O BŁOG BOŻE I ŁASKI

DLA DOMINIKI SOŚNICKIEJ W 15 ROCZNICĘ URODZIN

7 PAŹDZIERNIK - PONIEDZIAŁEK -NAJSW MARYI PANNY RÓŻAŃC

17.00 - O BŁOG BOŻE I DARY DUCHA ŚW DLA CZŁONKIŃ KÓŁ RÓŻAŃCOWYCH I ICH

RODZIN PRZEZ WSTAWIENNICTWO MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ

8 PAŹDZIERNIK - WTOREK

17.00 - O BŁOG BOŻE I POTRZEBNE ŁASKI DROGIEGO DUSZPASTERZA - OD OAZY

MARIACKIEJ

9 PAŹDZIERNIK - ŚRODA

17.00 + LUCJANA, GRZEGORZA JEGIER

10 PAŹDZIERNIK - CZWARTEK

17.00 + WŁADYSŁAWA ZIMNEGO – OD SIOSTRY ALFREDY BEDNARCZYK

11 PAŹDZIERNIK - PIĄTEK

17.00 + WŁADYSŁAWA ZIMNEGO – OD DOROTY,JANA BEDNARCZYK Z RODZINĄ

12 PAŹDZIERNIK - SOBOTA

17.00 + JÓZEFĘ SZCZEPAŃCZYK- OD BRATANKA JÓZEFA DZIEŻY Z ŻONĄ I BRATANICĄ

 

13 PAŹDZIERNIK - NIEDZIELA

8.00 + STEFANIĘ STEMPLOWSKĄ

9.45 + SYLWESTRA NOWAKA – OD ŻONY

11.45 - ZA PARAFIAN

 

14 PAŹDZIERNIK - PONIEDZIAŁEK

17.00 + HENRYKA (10 ROCZ) MARIANNĘ (2 ROCZ) WIERZCHOWSKICH

15 PAŹDZIERNIK - WTOREK -ŚW. TERESY WIELKIEJ

17.00 + GENOWEFĘ (ROCZ) STANISŁAWĘ ,JÓZEFA, STEFANA TYLKOWSKICH

16 PAŹDZIERNIK - ŚRODA – ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ

17.00 + HELENĘ ZIMNĄ – OD WNUKA KRZYSZTOFA

17 PAŹDZIERNIK - CZWARTEK - ŚW. IGNACEGO Z ANTIOCHII

17.00 + ZA ZMARŁYCH Z RODZ FRASIÓW I KLĘSKÓW

18 PAŹDZIERNIK - PIĄTEK - ZBIOROWA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

17.00 - W INTENCJI OFIARODAWCÓW I DOBRODZIEJÓW , KS PROF. JANA

KOWALSKIEGO ,+ WANDĘ FILIPEK- OD TERESY WUJDA Z RODZINĄ,

+ BOLESŁAWA MORAWIEC -OD HELENY MORAWIEC Z RODZINĄ,

+ JÓZEFĘ SZCZEPAŃCZYK -OD WŁADYSŁAWA I JANINY PANTER Z RODZINĄ,

+ JANA ŻAK -OD RODZ .NOWAK I KUZIOR

+ DOROTĘ GRABIŃSKĄ -OD BEATY I TADEUSZA ŁAPETÓW

+ TOMASZA DRUŻBIŃSKIEGO – OD JERZEGO I BARBARY NOCZYŃSKICH

+ HELENĘ WCISŁO - OD RODZ NOWAKOWSKICH

+ ANDRZEJA MIŚTA – OD MARII GRABOWSKIEJ Z RODZINĄ

+ ZOFIĘ WYSOCKĄ -OD CHRZEŚNICY IWONY SUPERNAK Z RODZ

+ MARKA SUS -OD ZOFII ,MARKA BULSKICH Z RODZINA

+ MARKA HURASA -OD RODZ, JARZYŃSKICH

+ ZYGMUNTA PLEWIŃSKIEGO - OD HENRYKI LIWOCH Z CÓRKĄ

19 PAŹDZIERNIK - SOBOTA

17.00 + ZOFIĘ OZGA - OD BOŻENY I ZDZISŁAWA STĘPIEŃ

20 PAŹDZIERNIK - NIEDZIELA

8.00 + JADWIGĘ PALA, IRENĘ PRUSSAK, + Z RODZ PALÓW, SAPOTÓW, PRUSSAKÓW I

BURASIEWICZÓW

9.45 + EUGENIUSZA GĘBKĘ I ZMARŁYCH Z RODZINY

BŁOG BOŻE I ŁASKI

11.45 - ZA PARAFIAN ( W INTENCJI IRENY KITALA O BŁOG BOŻE W DNIU IMIENIN )

 

21 PAŹDZIERNIK - PONIEDZIAŁEK

17.00 + WŁADYSŁAWA ZIMNEGO -OD BARBARY , KRZYSZTOFA WOŚ

22 PAŹDZIERNIK - WTOREK

17.00 + JÓZEFĘ SZCZEPAŃCZYK -OD RODZ FILIPCZYKÓW

 

23 PAŹDZIERNIK - ŚRODA

17.00 + ZOFIĘ OZGA – OD WOJCIECHA I ADAMA Z RODZ

24 PAŹDZIERNIK - CZWARTEK

17.00 + JANA ŻAK – OD ŻONY TERESY

25 PAŹDZIERNIK - PIĄTEK

17.00 + ROMANA ŚLIWKA -OD ŻONY Z DZIEĆMI

26 PAŹDZIERNIK - SOBOTA

17.00 + ZDZISŁAWA WIECZORKA - OD ŻONY ZENONY

 

27 PAŹDZIERNIK - NIEDZIELA

8.00 + JAROSŁAWA GIEWOŃ

9.45 + STANISŁAWA BIAŁEGO ( 4 ROCZ ) - OD ŻONY I DZIECI

11.45 - ZA PARAFIAN ( W 1 ROCZ URODZIN ŁUCJI KOŚCIOW )

 

28 PAŹDZIERNIK - PONIEDZIAŁEK

17.00 + JÓZEFĘ SZCZEPAŃCZYK – OD RODZ PTASZKÓW

 

29 PAŹDZIERNIK - WTOREK

17.00 + ZOFIĘ OZGA - OD RODZ MISZTAL I GAŁKÓW

 

30 PAŹDZIERNIK - ŚRODA

17.00 + TADEUSZA MATYJA

31 PAŹDZIERNIK - CZWARTEK

17.00 + ZDZISŁAWA WIECZORKA - OD CÓRKI JOANNY Z MĘŻEM