1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na pomoc pewnej rodzinie, która ucierpiała po wypadku na ul, Jedwabnej.
  1. Rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne, które prowadzi dla nas ks. prałat Jan Wajs z Żarek. Dziś po ostatniej Mszy ok. godz. 13.00 nauka rekolekcyjna dla młodzieży klasy ósmej i ze szkół średnich. Jutro Dzień Spowiedzi Świętej, od godz. 8.00 do 9.00 i od 17.00 - 18.15, dzieci ze szkoły podstawowej  w godz. 16.00-16.30. Wypełnione kartki ze spowiedzi wielkanocnej proszę wrzucać do puszki przy wejściu do kościoła.  Jutro i we wtorek Msze Święte  o godz. 9.00 i 18.00.

      3. Droga Krzyżowa – w każdy piątek o godz. 16.30  . Gorzkie Żale  z kazaniem  pasyjnym - w niedziele   o godz. 15.00.  Zachęcam do oddawania czci  krzyżowi .

      4. W środę Msza poranna, kancelaria będzie nieczynna.W sobotę o 16.30 różaniec w intencji - tych co utracili wiarę, o powrót do niej naszych braci i sióstr.

        W przyszłą niedzielę po ostatniej Mszy spotkanie z  młodzieżą z klasy drugiej szkoły średniej.

     5.  W piątek w sanktuarium w Leśniowie rozpoczną się rekolekcje dla prawdziwych mężczyzn. (konieczność zapisu ) W przyszłą niedzielę w tym miejscu o godz. 16.30      oratorium muzyczne Drogi Krzyżowej przygotowane przez zespół Misericordes z  Bochni i Limanowej.

     6. Dziękuję za pomoc we wczorajszym sprzątaniu kościoła. W sobotę  na godz. 7.00 proszę o pomoc osoby z ul. Krótkiej:  Musiał, Noszczyk i Szewczyk .

     7. Zachęcam do lektury naszego Tygodnika Katolickiego Niedziela. W tym numerze : o medialnym ataku na osobę Jana Pawła II, o zewnętrznych oznakach depresji i czego  szukają mężczyźni u św. Józefa.

  1.    Dziś po ostatniej Mszy spotkanie z młodzieżą klasy pierwszej szkoły średniej.
  1.   Zachęcam  do udziału w nabożeństwach okresowych : Droga Krzyżowa – w  każdy piątek o godz. 16.30. Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym - w niedziele  o godz. 15.00. Zachęcam, aby przychodząc do kościoła oddawać czci krzyżowi. Do puszki możemy składać ofiarę wielkopostną  na kwiaty do grobu pańskiego

      3.  We wtorek  i  czwartek  Msze poranne o godz. 7.00, kancelaria czynna o godz.13.00.

      4. W piątek Msza wotywna o Bożym Miłosierdziu . W przyszłą niedzielę rozpoczną się  już nasze rekolekcje, które poprowadzi ks. prałat Jan Wajs. Po ostatniej Mszy ok.      godz. 13.00 nauka rekolekcyjna dla młodzieży szkolnej. Program jest w gablocie.

      5. Dziękuję za  pomoc we wczorajszym sprzątaniu kościoła. Na sobotę na godz. 7.00 proszę o pomoc osoby z ul. Krótkiej : Kulak, Kulik, Będkowska

      6. W czwartek 30 marca wyjazd na misterium pasyjne „Droga do Jerozolimy” na zamek piastowski do Inowłodzia. Wyjazd o godz. 14.20 spod kościoła.  Koszt           przejazdu 80 zł. Proszę o potwierdzenie wyjazdu wpłatą. 

      7. Rada Duszpasterska prosi o pomoc materialną dla rodziny poszkodowanej po wypadku na ul. Jedwabnej trzy tyg temu. W przyszłą niedzielę ofiara złożona na tacę będzie przeznaczona na ten cel.

      8. Zachęcam do lektury naszego Tygodnika Katolickiego Niedziela . W tym numerze:  fakty i mity o lasach państwowych, oraz poradnik odbycia  dobrej spowiedzi świętej.