RAMOWY PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH MOŻE ULEC ZMIANIE!!!
PROSZĘ SPRAWDZIĆ Z TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM!!!

          1   LIPCA  –  PONIEDZIAŁEK

                            - NIE  MA   MSZY   

          2    LIPCA  -  WTOREK

                7.00  +   JANINĘ , STANISŁAWA  SĘDZIELEWSKICH 

         3    LIPCA  -  ŚRODA

                          -  NIE  MA   MSZY 

        4     LIPCA  -  CZWARTEK  

              17.00  +  WANDĘ  FILIPEK – OD MIECZYSŁAWY  I SŁAWOMIRA FLAK Z RODZ                                                                                                      

        5      LIPCA -  PIĄTEK          

                           -  NIE MA MSZY

        6     LIPCA   -   SOBOTA

                7.00  +  MARIANA  NOWAK – OD RODZINY UZARÓW                          

       7    LIPCA   -   NIEDZIELA  

     8.00   +  OTYLIĘ, PIOTRA DRĄŻKIEWICZÓW, ZMARŁYCH Z RODZ. SZCZEPAŃCZYKÓW            

    9.45   +  FRANCISZKA, STANISŁAWĘ   GĘBKÓW     

    11.45  -    NIE MA  TEJ   MSZY            

     8    LIPCA  -   PONIEDZIAŁEK  

     17.00  -  W 80 ROCZ URODZIN LIDII   I W 60 – ROCZ URODZIN ARKADIUSZA LIWOCH   

    9     LIPCA    -   WTOREK  

         7.00  +  WANDĘ FILIPEK – OD MARIOLI I BOGDANA ETRYK, ZOFII, STEFANA KOT Z RO    

   10     LIPCA  -  ŚRODA

       17.00   +  MARIANA  NOWAKA – OD MONIKI  I  JAROSŁAWA CZARNECKICH Z CÓRKAM

    11    LIPCA   -   CZWARTEK  

        17.00  +  WANDĘ  KITALA – OD SZWAGRA STANISŁAWA  MADAJA

    12    LIPCA  –  PIĄTEK  - ZBIOROWA DO  NAJŚW. SERCA PANA JEZUSA  

    17.00   +  HELENĘ  DZIUBA – OD  SWATÓW  MĘCIKÓW         

                +  MARIANNĘ SUTOR  – OD SĄSIADÓW  Z UL. JEDWABNEJ 

                +  WANDĘ FILIPEK – OD  RODZ MUSIEJUK, SEMENIUK I HAWRYLUK

                +  MARIANA  NOWAKA –  OD  KOLEGI JURKA BIELAK

                +  WANDĘ  KITALA – OD  HANI I CZESŁAWA  KAWKA Z RODZ

                +  BOLESŁAWA  MORAWIEC  - OD HELENY I  EUGENIUSZA  JASIAK 

                +  WŁADYSŁAWA  ZIMNEGO  - OD  ZBIGNIEWA  POZNAŃSKIEGO  Z SYNEM   

                +  JÓZEFĘ  SZCZEPAŃCZYK  - OD RODZ MĘCIKÓW Z ŁUTOWCA   

                +  ZOFIĘ  OZGA – OD BARBARY  DUB Z RODZ 

                +  JANA  ŻAK –  OD STANISŁAWY DUDEK  I  RODZ  WOJTYLÓW

                +  DOROTĘ GRABIŃSKĄ  - OD  DOROTY  I KRZYSZTOFA  MAURÓW 

                + ANDRZEJA  MIŚTA –  OD KOLEGI  JULIANA  NOWAKA 

                + ZOFIĘ  WYSOCKA – OD  BRATANICY  JOLANTY  NOWAK 

                +  HELENĘ WCISŁO  - OD CHRZEŚNIACZKI ALINY I RODZ PYRZÓW Z KONINA

                +  ANTONINĘ  CHWASTEK  - OD KOŁA RÓŻAŃCOWEGO

        13     LIPCA   -  SOBOTA

     17.00  +  ZOFIĘ SKOREK – OD SYNA  WŁODZIMIERZA Z ŻONĄ  I WNUKIEM BARTOSZEM

        14     LIPCA   -   NIEDZIELA 

    8.00  +  KRYSTYNĘ  MADEJ 4 ROCZ)ZYGMUNTA, STANISŁAWĘ KAWKA, JANA KONOPKĘ

    9.45  +   JERZEGO KRAKOWIAK , + RODZICÓW                                                                                                                               

   11.45   -  ZA PARAFIAN     

      15    LIPCA   -  PONIEDZIAŁEK – ŚW. BONAWENTURY  BP

   17.00  +  WANDĘ  FILIPEK – OD BOGDANA , KRYSTYNY  BANAŚ  Z  RODZ     

     16    LIPCA    -  WTOREK

     7.00  + MARIANA NOWAKA – OD MARII NOWAK Z SYNEM ANDRZEJEM                                                                                                          

     17    LIPCA  -    ŚRODA          

     17.00  +  WANDĘ  KITALA – OD ZBYSZKA KOWACKIEGO Z RODZ I  TEŚCIAMI                     

     18    LIPCA   -   CZWARTEK              

     17.00  +  AURELIĘ MUSIALIK –  OD MARII  MUSIALIK                                                                                                                         

     19    LIPCA     -  PIĄTEK  - DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 

      17.00  -   ZA  OFIARODAWCÓW   I   DOBRODZIEJÓW

                +  KS. PROF. JANA KOWALSKIEGO 

                +  HELENĘ  DZIUBA – OD DANIELI  OLMIŃSKIEJ Z RODZ     

                +  MARIANNĘ SUTOR  – OD  HALINY PACAN  Z RODZ

                +  WANDĘ FILIPEK – OD  PAULINY  JANOCHY  Z RODZ

                +  MARIĘ  OSTYNOWICZ  - OD JADWIGI  BUGAJ  I  JANINY  NYKIEL   

                +  TADEUSZA  FRĄCZYKA ( 2 ROCZ ) 

                +  MARIANA  NOWAKA –  OD   RODZ  BOHATYREWICZÓW   

                +  WANDĘ  KITALA – OD HENRYKI  I  IRENEUSZA  MADEJ  Z RODZ

                +  BOLESŁAWA  MORAWIEC  - OD  ZOFII  I  TADEUSZA  KUCZKOWSKICH

                +  WŁADYSŁAWA  ZIMNEGO  - OD  BARBARY  GĘSIKOWSKIEJ  Z SYNEM     

                +  JÓZEFĘ  SZCZEPAŃCZYK  - OD RODZ GILÓW  Z ŁUTOWCA

                +  ZOFIĘ  OZGA – OD  ELŻBIETY  I ALEKSANDRA  RUDNICKICH   

                +  JANA  ŻAK –  OD RODZ SIEMIONÓW

                +  DOROTĘ GRABIŃSKĄ  - OD STANISŁAWY  PACA

                + ANDRZEJA  MIŚTA –  OD SĄSIADÓW JANUSZA I  URSZULI CZERNECKICH 

                + ZOFIĘ  WYSOCKA – OD SĄSIADÓW  SKOREK  I WEWIÓR 

                +  HELENĘ  WCISŁO  - OD   BOŻENY Z RODZINĄ  

                +  ANTONINĘ  CHWASTEK – OD  KOLEŻ Z RÓŻAŃCA: PIECUCH, KUŁACH ,KITALA

        20    LIPCA   –   SOBOTA  - BŁ CZESŁAWA   

      17.00  + CZESŁAWA  PUCKA  -  OD ŻONY

       21    LIPCA   -    NIEDZIELA   

     8.00   +  FRANCISZKĘ, WŁADYSŁAWA , MIROSŁAWA  NOWAK                                                                                                                            

     9.45   +   KRYSTYNĘ  , BOGUSŁAWA   NĘDZA                                                                                                            

    11.45  -  ZA  PARAFIAN                               

     22    LIPCA  -   PONIEDZIAŁEK – ŚW.  MARII  MAGDALENY    

    17.00  -  DZIĘKCZYNNA  ZA PRZESZCZEPIONY  OFIAROWANY  NARZĄD  SERCA                   

    23    LIPCA   -  WTOREK  - ŚW . BRYGIDY  PATRONKI EUROPY     

   17.00  +   ZOFIĘ  SKOREK – OD  HENRYKI MERTA Z RODZ                                                                                                                 

    24    LIPCA  –  ŚRODA  - ŚW.  KINGI

            -  MSZA   POZA  PARAFIĄ          

   25     LIPCA  -  CZWARTEK  - ŚW. JAKUBA APOSTOŁA

  17.00  +  MARIANA NOWAKA – OD MAŁGORZATY I HANNY ŁOZIŃSKIEJ      

   26      LIPCA   -  PIĄTEK   - ŚW ANNY

  17.00  +  WANDĘ  KITALA – OD RODZ BIAŁYCH Z BĘDUSZA  I  PACANÓW    

   27      LIPCA   -  SOBOTA

   17.00  -   DZIĘKCZYNNA  ZA POSŁUGĘ  MARGARETKI                          

   28      LIPCA    -  NIEDZIELA

    8.00   +  TADEUSZA  MATYJA – OD RODZ PAŁĘGA I   BOBER    

    9.45    + ANNĘ , BONAWENTURĘ  (IM) DYRDA      

    11.45  - ZA PARAFIAN   

   29      LIPCA   -   PONIEDZIAŁEK   - ŚW.  MARTY  

    17.00  +  MARIANA  NOWAKA  -  OD DOROTY  NOWAK    

    30    LIPCA  -  WTOREK  

    7.00   +  AURELIĘ  MUSIALIK  - OD  RODZ BONENBERG   

     31    LIPCA  -   ŚRODA  - ŚW.  IGNACEGO Z LOYOLI

   17.00   + WANDĘ   KITALA – OD KOLEGÓW I KOLEŻANEK C GRAŻYNY Z KOM POWIAT  POLICJI w  MYSZKOWIE