RAMOWY PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH MOŻE ULEC ZMIANIE!!!
PROSZĘ SPRAWDZIĆ Z TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM!!!

    1 CZERWCA - SOBOTA

         17.00 + ROMANA KOŁODZIEJCZYKA  - OD RODZICÓW Z BABCIĄ

    2   CZERWCA    -  NIEDZIELA  WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

       8.00   +  IGNACEGO, HELENĘ  KRÓLIKÓW           

        9.45   +  KRZYSZTOFA, JADWIGĘ   NOWAK                                                                                                                        

      11.45   -  ZA  PARAFIAN  ( W 45 ROCZ SAKR MAŁŻ  JANINY  I  WŁADYSŁAWA PANTER )

   3   CZERWCA  –  PONIEDZIAŁEK

      17.00  +  WANDĘ FILIPEK  - OD RODZ PONICKICH 

   4   CZERWCA  -  WTOREK

      17.00  +  MARIANA  NOWAKA –  OD ZOFII  NOWAK   

   5   CZERWCA  -  ŚRODA – DO MATKI BOŻEJ  NIEUSTAJĄCEJ POMOCY  

      17.00  +  WANDĘ  KITALA –OD URSZULI  I WIESŁAWA MACIĄG

                 +  HELENĘ  DZIUBA – OD ILONY WŁODARSKIEJ  Z RODZ 

                 +  MARIANNĘ SUTOR  – OD SĄSIADÓW  Z UL .JEDWABNEJ 

                 +  WANDĘ FILIPEK – OD GABRYSI  I GRZEGORZA  GRABOWSKICH Z DZIEĆMI   

                 +  MARIANA  NOWAKA –  OD  SĄSIADÓW TRYNDÓW  Z RODZ   

                 +  MARIĘ  OSTYNOWICZ  - OD SIOSTRY  ZOFII  NOWAK Z MĘŻEM, DZIEĆMI WNU

                 +  TERESĘ  NOWAK – OD GRZEGORZA MAJER  Z RODZ

                  +  BOLESŁAWA  MORAWIEC  - OD ZOFII I ADAMA  MORAWIEC Z RODZ Z ŁUTOW

                 +  WŁADYSŁAWA  ZIMNEGO  - OD JANA I BOŻENY  MORAWIAK  Z RODZ   

                 +  JÓZEFĘ  SZCZEPAŃCZYK  - OD  CHRZEŚNICY  ZOFII ZEMBIK Z RODZINĄ 

                 +  ZOFIĘ  OZGA – OD  JADWIGI  I TADEUSZA  GAŁKA  I  JĘDRUSIAK 

                 +  JANA  ŻAK –  OD  PIOTRA GĘBKI  Z RODZ 

                 +  DOROTĘ GRABIŃSKĄ  - OD  JERZEGO  I  MAŁGORZATY WOSZCZYK Z RODZ

    6    CZERWCA  -  CZWARTEK  

      17.00  +  WANDĘ KITALA – OD CÓRKI GRAŻYNY KOWACKIEJ Z MĘŻEM                                                                                                                              

    7    CZERWCA -  PIĄTEK  - DO NAJŚW SERCA PANA JEZUSA     

        17.00  + WANDĘ  KITALA –OD RODZ KITALA I  JASZEK Z CHORZOWA 

                    +  HELENĘ  DZIUBA – OD BOŻENY  I  JANA MORAWIAK Z RODZ

                    +  MARIANNĘ SUTOR  – OD SĄSIADÓW Z  UL. JEDWABNEJ  

                    +  WANDĘ FILIPEK – OD MARYLI  I ANDRZEJA  WIŚNIEWSKICH    

                    +  MARIANA  NOWAKA –  OD  DRUHÓW STRAŻAKÓW Z PAR ŚW STANISŁAWA  

                    +  MARIĘ  OSTYNOWICZ  - OD RODZ NIEDBAŁÓW I CHACHULSKICH  

                   +  TERESĘ  NOWAK – OD RODZ PIOTROWSKICH 

                   +  BOLESŁAWA  MORAWIEC  - OD MARIANA PANTER Z RODZ 

                   +  WŁADYSŁAWA  ZIMNEGO  - OD KATARZYNY I DARIUSZA KNAPCZYK

                   +  JÓZEFĘ  SZCZEPAŃCZYK  - OD  STANISŁAWA  DOROBISZ Z RODZ Z ŁUTOWC

                   +  ZOFIĘ  OZGA – OD SĄSIADÓW RADOSZ  

                   +  JANA  ŻAK –  OD  RODZ  PALA Z UL. JEDWABNEJ   

                   +  DOROTĘ GRABIŃSKĄ  - OD  WYCHOW JOANNY KAŁKI ,KOL KOL Z SZK PODS

      8    CZERWCA   -   SOBOTA

        17.00  +  HELENĘ  STYBURSKĄ           

      9    CZERWCA   -   UROCZ   ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

        8.00   +  ALICJĘ , IZABELĘ , ZYGFRYDA  GIL

         9.45  +  JÓZEFA  GRABOWSKIEGO – OD CÓRKI Z RODZINĄ                                                                                                                                             

       11.45   -   W 1 ROCZ CHRZTU WIKTORII MAZUR  12 ROCZ ŚLUBU ANETY I KAROLA   

   10  CZERWCA  -  ŚWIĘTO MARYI - MATKI  KOŚCIOŁA

         7.00  -  ZA PARAFIAN  

  11    CZERWCA    -   WTOREK   - ŚW. BARNABY AP.

       17.00  + MARIANA NOWAKA – OD LUCYNY I  ANDRZEJA  KACZMARCZYK    

  12   CZERWCA  -  ŚRODA

        17.00  +  CZESŁAWA  PUCKA  - OD ŻONY                                                                                

  13    CZERWCA   -   CZWARTEK  - ŚW. JEZUSA NAJWYŻSZEGO KAPŁANA

        17.00  + HELENĘ , LILIANNĘ , ZOFIĘ , ANTONIEGO , JANA, WŁADYSŁAWA WATOŁA       

  14     CZERWCA  –  PIĄTEK – O UZDROWIENIE CIAŁA I DUSZY

    18.00   - O  POWRÓT DO ZDROWIA DLA MARTY, WIOLETTY, MARII  KAIM, JOANNY,

                - O POWRÓT DO ZDROWIA  DLA WŁADYSŁAWA  PANTER

                - O ŚWIATŁO DUCHA ŚW   I  ROZEZNANIE DROGI ŻYCIA DLA  MATURZYSTÓW

                -   O UZDROWIENIE DUCHOWE DLA KATARZYNY

                -  O   POWRÓT DO ZDROWIA  DLA  ILONY, WIESŁAWY, ZYGMUNTA, BEATY                        

                -   O OPRAWĘ MUZYCZNĄ DLA NASZYCH MODLITW
                -   O ROZWÓJ RUCHU DOMOWEGO KOŚCIOŁA W NASZYM MIEŚCIE

                -   O NAWRÓCENIE  I  DUCHOWĄ SIŁĘ  DO WALKI ZE ZŁEM   DLA ROMANA    

                -   O ODRODZENIE MAŁŻEŃSTWA : JOANNY I MARKA , SŁAWOMIRY I  RAFAŁA
                -   O POWOŁANIA DO ŻYCIA KONSEKROWANEGO Z  NASZEJ PARAFII

                 -   O  POWRÓT DO ZDROWIA KS. MARKA BOŻKA I  DALSZĄ OPIEKĘ

                 -   O BŁOG BOŻE I POTRZEBNE ŁASKI DLA SIOSTRY AUGUSTYNY, BENEDYKTY, 

                 -  O  UZDROWIENIE Z NOWOTWORU  DLA RAFAŁA , ALICJI, OLI 

                - O   ZDROWIE I BŁOG  BOŻE  DLA ILONY I BŁOG BOŻE DLA TOMASZA  

                - O SZCZĘŚLIWE ROZWIĄZANIE DLA MAŁGORZATY 

                -  O DAR POTOMSTWA  DLA OLI , JUSTYNY 

  15  CZERWCA   -  SOBOTA – DOBA EUCHARYSTYCZNA  

       7.00   +  WANDĘ  FILIPEK   - OD  RENATY KMICIK Z RODZ

      17.00  + WANDĘ KITALA – OD WNUKA PIOTRA KOWACKIEGO

      23.00  - ZA PARAFIAN   

  16     CZERWCA   -   NIEDZIELA 

       8.00  +  ANTONIEGO PALA , + Z RODZ PALÓW I  SAPOTÓW

       9.45  +   WANDĘ OCIEPKA , + Z RODZINY

     11.45  -  W 50 ROCZ SAKR MAŁŻ MARII  I  STANISŁAWA KOWARA   

  17    CZERWCA   -  PONIEDZIAŁEK – ŚW. BRATA ALBERTA

    17.00  +  HALINĘ JAROSIK , ZA + RODZICÓW   

 18    CZERWCA    -  WTOREK

    17.00  +  TOMASZA  WIECZORKA – OD ELŻBIETY I STANISŁAWA  KŁÓSEK   

 19  CZERWCA  -    ŚRODA  

      8.00  - W INTENCJI DZIECI NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

    17.00  +  WANDĘ  FILIPEK –  OD RODZ WEREMCZUK           

 20    CZERWCA   -   CZWARTEK  - UROCZYSTOŚĆ  BOŻEGO CIAŁA

     8.00  +  MARIANA  NOWAK –OD  BARBARY  I RYSZARDA  KACZMARCZYK

   11.00  -  ZA  PARAFIAN                                                                                                                            

21    CZERWCA     -  PIĄTEK  - DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 

     17.00  -   ZA  OFIARODAWCÓW   I   DOBRODZIEJÓW

                +  KS. PROF. JANA KOWALSKIEGO 

                +  HELENĘ  DZIUBA – OD CHRZEŚNIAKA DARKA Z RODZ       

                +  MARIANNĘ SUTOR  – OD SĄSIADÓW  Z  UL. JEDWABNEJ

                +  WANDĘ FILIPEK – OD JADWIGI  DĄBRÓWKI

                +  MARIĘ  OSTYNOWICZ  - OD KOLEŻANKI BARBARY BIAŁEJ Z MAMĄ 

                +  MARIANA  NOWAKA –  OD ROMANA  I TERESY  RADOSZ  Z GORZKOWA 

                +  WANDĘ  KITALA – OD  KOLEŻ I KOL WNUKA ŁUKASZA Z WYDZ KRYMINAL

                +  ZOFIĘ SKOREK – OD  ZAKŁADU POGRZEBOWEGO LILIA 

                +  TERESĘ  NOWAK – OD  RODZ MESJASZÓW

                +  BOLESŁAWA  MORAWIEC  - OD  RODZ MORAWIAK  I  KNAPCZYK

                +  WŁADYSŁAWA  ZIMNEGO  - OD RODZ MANOWIEC   

                +  ALFREDĘ STELMACH – OD RODZ BANASZKÓW  I  POMPKÓW 

                +  JÓZEFĘ  SZCZEPAŃCZYK  - OD  ZAKŁADU POGRZEBOWEGO LILIA

                +  ZOFIĘ  OZGA – OD  DANUTY I ARTURA RADOSZ Z CÓRKĄ 

                +  JANA  ŻAK –  OD SĄSIADÓW GOŁUCHOWSKICH

                +  DOROTĘ GRABIŃSKĄ  - OD NELI LIPSKIEJ Z RODZ

     22   CZERWCA   –   SOBOTA  

     17.00  + WANDĘ  KITALA – OD WNUKA ŁUKASZA  MORAWSKIEGO Z RODZ

   23    CZERWCA   -    NIEDZIELA   - ODPUST  PARAFIALNY  

     8.00   +  ZENONA  RAJEWICZ ( IM)                                                                                                                        

     9.45   +  ANTONIEGO , ANNĘ  WYSOCKICH, EUGENIUSZA CHWASTEK    

    11.45  -  ZA  PARAFIAN 

   24  CZERWCA  -   PONIEDZIAŁEK – UROCZ  ŚW. JANA CHRZCICIELA    

      8.00  - O BŁOG BOŻE DLA DANUTY WOJDYŁA – OD DZIECI 

    17.00  +  ANDRZEJA, JANA  ,MARIANNĘ  HYLA                 

   25    CZERWCA   -  WTOREK       

     17.00  +  WANDĘ  FILIPEK –OD BARBARY KIEŁCZEWSKIEJ Z RODZ , JULII WIERZBICKIEJ                                                                                              

   26   CZERWCA  –  ŚRODA

       7.00   - ZA  PARAFIAN           

   27   CZERWCA  -  CZWARTEK

      8.00  +  AURELIĘ MUSIALIK -OD JACKA Z ŻONA I JULIĄ    

   28      CZERWCA   -  PIĄTEK   

              -  MSZA POZA PARAFIĄ    

  29    CZERWCA   -  SOBOTA  - UROCZ ŚW AP. PIOTRA I PAWŁA

    18.00  - W INTENCJI PAWŁA HOŁDYK O BŁOG BOŻE ( IM )  

  30      CZERWCA    -  NIEDZIELA

    8.00   - NIE BĘDZIE  TEJ MSZY    

    9.30    + ZENONĘ (ROCZ) JULIANA BUŁA, HELENĘ , BOLESŁAWA  MIŚTA           

   11.45   +  JANA , GENOWEFĘ  ZADRÓŻ