1.  Jutro – o godz. 13.00 pogrzeb + Izabeli Banaszek z ul.Jedwabnej, w  środę Msza poranna o 7.00, w pozostałe dni o godz. 17.00.  

      2.  W związku z odwołaniem rekolekcji parafialnych i przedłużenie okresu przerwy w szkołach – Wielki Tydzień a może i Święta zatrzymają nas zapewne w domach.       Stolica Apostolska wydała już w tej sprawie rozporządzenia. Zachęcam do duchowego przygotowania się do świąt i skorzystania w formy internetowej. Na stronie głównej parafii są odnośniki co do różnych możliwości modlitewnego przeżywania tego czasu. Łączmy się ze sobą we wspólnej wieczornej modlitwie różańcowej o godz.20.20 w przekazie radiowym lub telewizyjnym w intencji zatrzymania epidemii koronawirusa w Polsce i świecie i za pracowników Służby Zdrowia. Okazja do Spowiedzi Świętej wielkanocnej codziennie przed Mszą Świętą. 

      3. Myszkowscy harcerze  wyszli z inicjatywą, aby pomóc seniorom i osobom w kwarantannie w zrobieniu zakupów, zakupie leków i koniecznych obowiązkach.        Kontakt telefoniczny - numery udostępniono na stronie internetowej parafii i w gablocie. Można też zadzwonić do mnie, a pomogę lub skontaktuję z sobą osoby        zainteresowane.

      4. Dziękuję za  pomoc we wczorajszym sprzątaniu kościoła. W sobotę na godz. 7.00 proszę w miarę możliwości o pomoc osoby z ul. Ustronie i Krasickiego:  Pala,      Wysocki, Bożek.

      5. Zachęcam do lektury naszego Tygodnika Katolickiego Niedziela. W tym numerze : o zjawisku  zamkniętych kościołów, kolejne rozważanie rekolekcyjne  na temat      obojętności, domowy sposób na żel   antybakteryjny.