RAMOWY PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH MOŻE ULEC ZMIANIE!!!
PROSZĘ SPRAWDZIĆ Z TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM!!!

         1      LUTY  -   SOBOTA  

          17.00  +  JÓZEFĘ  SZCZEPAŃCZYK – OD  SWATKI  MARIANNY  SOCHY      

        2    LUTEGO   -   NIEDZIELA  - ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

         8.00   +  HENRYKĘ  ZIAJSKĄ ( 15 ROCZ ) FELIKSA ZIAJSKIEGO  ( 14 ROCZ )                                              

         9.45   +  ZOFIĘ MOTYL – OD  JOLANTY I  TADEUSZA  WOJTYLA                                                                                                                              

       11.45   ZA  PARAFIAN  ( W 10 ROCZ URODZIN  KORNELA )                                                                                           

       3    LUTEGO   -   PONIEDZIAŁEK

       17.00  -  O  BŁOG  BOŻE  I   ŁASKI  DLA  ROBERTA  ŁAZAJ   W 50 ROCZ URODZIN    

       4    LUTEGO    -   WTOREK 

       17.00   +   TADEUSZA , FRANCISZKĘ , HELENĘ  SITEK  

       5     LUTEGO  –   ŚRODA - DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

       17.00    +  JANA ŻAK – OD WSPÓŁPRACOWNIKÓW SYNOWEJ EDYTY Z FIRMY SOCAR

                    +  WANDĘ   FILIPEK  – OD  MARTY LECH  Z RODZ

                    +  HELENĘ  DZIUBA  - OD GRAŻYNY  I  ZYGMUNTA  KLESZCZ 

                    +   JÓZEFĘ  SZCZEPAŃCZYK – OD ILONY WŁODARSKIEJ Z RODZ,ZENONY KNAPCZYK Z MAMĄ

                    +  BOLESŁAWA MORAWIEC – OD  KOLEGÓW I KOLEŻANEK  SYNA TADEUSZA Z SANIKO

                    + DOROTĘ  GRABIŃSKĄ – OD ZAKŁADU POGRZEBOWEGO LILIA

                    + ANDRZEJA MIŚTA –OD SĄSIADÓW JEDYNAK

                    + ZOFIĘ WYSOCKĄ – OD  SĄSIADÓW WASIAK 

                    + MARKA SUS – OD  MARTYNY CZYŻ  Z RODZ Z ŻAREK

                    + TOMASZA DRUŻBIŃSKIEGO – OD MONIKI  I  ANDRZEJA KOT  Z RODZ 

                    + HELENĘ WCISŁO – OD  KRYSTYNY SOBOCIŃSKIEJ Z RODZ 

                    + ZYGMUNTA PLEWIŃSKIEGO – OD  LUCYNY POZNAŃSKIEJ  Z RODZ

                    + JULIANA NOWAK – OD PIOTRA ETRYK 

                    + MIECZYSŁAWA STOLARSKIEGO  - OD SĄSIADÓW   MORAWIEC

                    + WŁADYSŁAWA  JURCZAK – OD ANDRZEJA  STELMACHA Z RODZ 

                    + WŁADYSŁAWA ZIMNEGO ( 1 ROCZ )           

          6    LUTEGO   -   CZWARTEK  

              17.00  –  O BŁOG BOŻE  I  ŁASKI  DLA DOROTY  (IM)            

         7      LUTEGO  –  PIĄTEK – DO NAJŚW  SERCA PANA JEZUSA  

              17.00 + HELENĘ  DZIUBA – OD IRENY I WACŁAWA BULSKICH Z RODZ    

                        + WANDĘ  FILIPEK – OD URSZULI   I  JERZEGO  ŻAK

                       + BOLESŁAWA  MORAWIEC – OD  KOLEGÓW I KOLEŻANEK SYNA TADEUSZA Z FIR SANIKO

                        + JÓZEFĘ  SZCZEPAŃCZYK  - OD BOGUSŁAWY  I  MIECZYSŁAWA

                        + DOROTĘ GRABIŃSKĄ – OD  RODZ  SOŁTYSIAK

                        + ANDRZEJA MIŚTA – OD  ZAKŁADU POGRZEBOWEGO LILIA

                        + ZOFIĘ WYSOCKĄ –OD IRENEUSZA WATOŁA  Z RODZ

                        + MARKA SUS –OD TERESY MIŚTA Z RODZ Z ŻAREK

                        + TOMASZA DRUŻBIŃSKIEGO – OD KATARZYNY  I  JANA  MĘCIK

                       + HELENĘ WCISŁO –OD TERESY KIJANKI Z RODZ 

                       + ZYGMUNTA PLEWIŃSKIEGO –OD ANNY SENDRA

                       + JULIANA NOWAK –OD KINGI  I STANISŁAWA KUZIOR

                       + CZESŁAWA WYSOCKIEGO –OD ANETY DRUŻBIŃSKIEJ Z RODZ 

                       + MIECZYSŁAWA STOLARSKIEGO – OD ZAKŁADU POGRZEBOWEGO LILIA

                      + WŁADYSŁAWA JURCZAK – OD ALINY STELMACH

           8   LUTEGO   -  SOBOTA

         17.00  +   JÓZEFA , STANISŁAWA  POZNAŃSKICH

          9    LUTEGO   -   NIEDZIELA 

           8.00  +  ZBIGNIEWA KAROŃ ( 3 ROCZ) – OD NAJBLIŻSZYCH                                                   

          9.45   +  IRMINĘ , DOROTĘ  ETRYK                                                                                                                                  

          11.45   -  ZA PARAFIAN

        10   LUTEGO   -  PONIEDZIAŁEK

          MSZA  POZA  PARAFIĄ

       11    LUTEGO     -  WTOREK

           MSZA  POZA  PARAFIĄ                                                                                                           

        12    LUTEGO  -    ŚRODA          

           MSZA  POZA PARAFIĄ                  

       13    LUTEGO   -   CZWARTEK              

          17.00  +  DANIELĘ , TADEUSZA (ROCZ)  MOTYL                                                                                            

       14    LUTEGO   -   PIĄTEK  -  MSZA O  UZDROWIENIA FIZ   I  DUCHOWE  

                     - O POCIECHĘ  DUCH  I  POWRÓT DO ZDROWIA DLA  WIESŁAWY

                    - O  POWRÓT DO ZDROWIA DLA MARTY, WIOLETTY, MARII  KAIM, AGNIESZKI S

                    - O  UZDROWIENIE  FIZ   DLA WŁADYSŁAWA  PANTER

                    -   O UZDROWIENIE DUCHOWE DLA KATARZYNY , JUSTYNY ,PIOTRA

                    -  O   POWRÓT DO ZDROWIA  DLA  ILONY, BEATY,STANISŁAWY                        

                      -   O OPRAWĘ MUZYCZNĄ DLA NASZYCH MODLITW
                      -   O ROZWÓJ RUCHU DOMOWEGO KOŚCIOŁA W NASZYM MIEŚCIE

                      -   O NAWRÓCENIE  I  DUCHOWĄ SIŁĘ  DO WALKI ZE ZŁEM   DLA ROMANA

                      -   O ODRODZENIE MAŁŻEŃSTWA : JOANNY I MARKA , SŁAWOMIRY I  RAFAŁA
                      -   O POWOŁANIA DO ŻYCIA KONSEKROWANEGO Z  NASZEJ PARAFII

                        -   O BŁOG BOŻE I POTRZEBNE ŁASKI DLA SIOSTRY AUGUSTYNY, BENEDYKTY, 

                         -  O  UZDROWIENIE Z NOWOTWORU  DLA EDYTY ,KATARZYNY ,RAFAŁA, JOANNY, ALICJI, OLI 

                         - O   BŁOG  BOŻE  DLA MAŁŻONKÓW;  ILONY I TOMASZA  

                         -  O DAR POTOMSTWA  DLA OLI , JUSTYNY 

     15    LUTEGO   –   SOBOTA    

        17.00  +   KS. PROF. JANA KOWALSKIEGO ( 2 ROCZ )     

    16    LUTEGO  -    NIEDZIELA   

         8.00   +   TADEUSZA MATYJA ( 3 ROCZ )                                                                                                                             

         9.45   + WIESŁAWĘ  GOŁUCHOWSKĄ                                                                                                             

        11.45  -  ZA  PARAFIAN ( O BŁOG BOŻE I  ŁASKI  DLA JULIANNY  Z  RACJI  IM )                                

    17    LUTEGO  -   PONIEDZIAŁEK     

       17.00  + MARKA HURASA  - OD RODZICÓW HENRYKA I  DOROTY HURAS    

    18    LUTEGO   -  WTOREK  

      17.00  + ZOFIĘ , STEFANA OZGA – OD CÓRKI  Z  MĘŻEM  I  RODZINĄ                                                                                                                          

    19     LUTEGO  –  ŚRODA  

      17.00  +   JÓZEFA  WATOŁA ( 32 ROCZ)  JANINĘ  WATOŁA ( 4 ROCZ)                

    20     LUTEGO  -  CZWARTEK

     17.00  +  KAROLA MĘDRZAK ( 10 ROCZ)       

   21      LUTEGO   -  PIĄTEK  - DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO   

     17.00   - W INTENCJI OFIARODAWCÓW  I  DOBRODZIEJÓW

               +  KS. PROF. JANA  KOWALSKIEGO    

               +  HELENĘ DZIUBA – OD  STANISŁAWA  KŁÓSKA Z RODZINĄ 

               +  WANDĘ FILIPEK – OD RODZINY LECH 

               +  BOLESŁAWA MORAWIEC - OD RENATY BEDNARCZYK I BARBARY SOŚNICKIEJ Z R

               +  JÓZEFĘ  SZCZEPAŃCZYK –OD JOLANTY, ZDZISŁAWA MAŁOTY Z R, ZOFII KRAKOWIAK

               + DOROTĘ GRABIŃSKĄ  - OD KUZYNEK URSZULI I RENATY

               + ANDRZEJA MIŚTA –OD SĄSIADÓW JARZYŃSKICH

               +  ZOFIĘ WYSOCKĄ - OD BOŻENY I ZDZISŁAWA  STĘPIEŃ Z RODZ 

               +  MARKA SUS – OD GRAŻYNY I STANISŁAWA LUDWIG

               +  TOMASZA DRUŻBIŃSKIEGO –OD RODZINY FLAK

               +  HELENĘ WCISŁO –OD  SZWAGIERKI IZABELI WCISŁO Z CYNKOWA

               +  ZYGMUNTA PLEWIŃSKIEGO –OD CHRZEŚNIAKA WALDEMARA Z ŻONĄ 

               +  JULIANA NOWAK –OD  IRENEUSZA WATOŁA Z DZIEĆMI

               +  CZESŁAWA WYSOCKIEGO –OD RODZ GILÓW 

               +  MIECZYSŁAWA STOLARSKIEGO –OD SIOSTRY STANISŁAWY Z MĘŻEM

               +  WŁADYSŁAWA JURCZAK – OD MARKA STELMACHA Z RODZ

      22    LUTEGO    -  SOBOTA – KATEDRY ŚW PIOTRA AP

     17.00  +   HELENĘ WIECZOREK ( 5 ROCZ) ZOFIĘ  WÓJCICKĄ (6 ROCZ)

      23      LUTEGO    -  NIEDZIELA

        8.00   +   FRANCISZKĘ, WŁADYSŁĄWA, MIROSŁAWA NOWAK, MARIĘ ,STEFANA  DRAPACZ I ZMARŁYCH Z RODZ NOWAK I DRAPACZ  

       9.45   +   JULIANA , ZENONĘ  BUŁA                                                                                                                                      

      11.45    -  ZA PARAFIAN  ( W 18 –ROCZ URODZIN  JULII MERTA)   

     24      LUTEGO  -  PONIEDZIAŁEK  

       17.00  +  JÓZEFĘ   SZCZEPAŃCZYK  - OD KRZYSZTOFA  I  TERESY  SOCHÓW                                   

     25      LUTEGO  -  WTOREK   

      17.00  +  JANA ŻAK  -  OD WNUKA  MARCINA        

      26    LUTEGO  -   ŚRODA   POPIELCOWA 

       8.00  +  ZOFIĘ WYSOCKĄ – OD URSZULI I EDMUNDA WATOŁA Z RODZ              

     17.00  +  DOROTĘ  GRABIŃSKĄ  - OD KLAS Z ROCZNIKA  2008-2011 Z GIMNAZJUM NR 2  

      27     LUTEGO   -  CZWARTEK  

     17.00  +   ANDRZEJA MIŚTA  - OD WNUCZKA PAWŁA Z ŻONĄ DAGMARĄ 

      28       LUTEGO   -  PIĄTEK 

     17.00   +  MARKA SUS – OD  KATARZYNY  I  MONIKI   GOCYŁA      

      29       LUTEGO  -   SOBOTA  

      17.00  + JANA ŻAK – OD SWATÓW KALWASÓW