RAMOWY PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH MOŻE ULEC ZMIANIE!!!
PROSZĘ SPRAWDZIĆ Z TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM!!!

    1     SIERPNIA     -  CZWARTEK   

      17.00  +  ZOFIĘ  SKOREK – OD SYNA GRZEGORZA  Z  RENATĄ 

    2     SIERPNIA  -  PIĄTEK  - ZBIOROWA DO NAJŚW  SERCA PANA JEZUSA    

 17.00   -  O ZDROWIE I POTRZEBNE  ŁASKI DLA BEATY SAMULAK

            + KS  KARD FRANCISZKA MACHARSKIEGO  (3 ROCZ )

            +  HELENĘ DZIUBA  – OD  WŁADYSŁAWA ZIMNEGO 

            +  WANDĘ  FILIPEK –OD  ANNY KOŁACZ

            +  MARIANA NOWAK – OD ZOFII  I  KAZIMIERZA  STELMACH   

            +  WANDĘ   KITALA  – OD  KOŁA  RÓŻAŃCOWEGO 

            +  BOLESŁAWA MORAWIEC – OD BEATY  I DARIUSZA  SŁAWCZYK  Z  DZIEĆMI

            +  WŁADYSŁAWA ZIMNEGO – OD  LIDII PŁACZEK  Z RODZ   

            +  JÓZEFĘ SZCZEPAŃCZYK – OD  IRENY KITALA  

            +  ZOFIĘ OZGA –OD RODZ  AICHMILLER Z CÓRKAMI  I  WNUCZKAMI

            +  JANA ŻAKA –OD  ZAKŁADU POGRZEBOWEGO LILIA

            +  DOROTĘ GRABIŃSKĄ  - OD ANNY , DANIELA  ANIOŁ

            +  MARKA HURASA – OD  MAGDALENY  NOSKOWICZ Z RODZ 

            +  ZOFIĘ WYSOCKĄ – OD  KRYSTYNY  I JANA  NOWAK  Z RODZ 

            +  ANDRZEJA  MIŚTA  - OD ZENONA  KURDYKA  

            +  HELENĘ WCISŁO –OD RODZINY MEDYŃSKICH Z HELENÓWKI 

            + TOMASZA  DRUŻBIŃSKIEGO – OD  AGNIESZKI  BOŻYM Z RODZINĄ 

            +  MARKA  SUS - OD MARIANA GIL

       3   SIERPNIA  -   SOBOTA  

  17.00  +  MARIANA NOWAKA  -OD  RODZ CIUPÓW  Z   ZAWIERCIA

      4    SIERPNIA   -   NIEDZIELA  

   8.00   +  WALENTYNĘ, KAZIMIERZA WYSOCKICH ,TERESĘ DYMERSKĄ ,ZOFIĘ , MIECZYSŁAWA , TADEUSZA  SULARZ            

   9.45   +  WŁODZIMIERZA CZERWIK (25 ROCZ)                                                                                                                                                          

  11.45   -   ZA PARAFIAN  ( W 1 ROCZ URODZIN KACPERKA )                     

      5    SIERPNIA  -   PONIEDZIAŁEK  

   17.00  - O ZDROWIE I ŁASKI BOŻE DLA BARBARY I TADEUSZA WOJDYŁÓW – OD MAMY   

     6     SIERPNIA    -   WTOREK  

          7.00   +  BOLESŁAWA MORAWIEC - OD RODZ MORAWIEC Z CZĘSTOCHOWY     

    7    SIERPNIA  –   ŚRODA  - DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

       17.00   +  HELENĘ DZIUBA – OD  MAŁGORZATY  I STEFANA  PANEK Z RODZINĄ  

                   +  WANDĘ FILIPEK –  OD ZAKŁADU POGRZEBOWEGO  LILIA 

                   +  WANDĘ KITALA –  OD MARII I TADEUSZA   PIECUCH Z RODZ 

                   +  BOLESŁAWA MORAWIEC  - OD SĄSIADÓW KARCZ

                   +  WŁADYSŁAWA ZIMNEGO  -OD BONIFACEGO  MACHURY

                   +  JÓZEFĘ SZCZEPAŃCZYK –OD  TADEUSZA MALEWSKIEGO Z RODZINĄ

                   +  ZOFIĘ OZGA –OD RODZ NOSZCZYK  I  DANIELÓW

                   +  JANA ŻAK – OD RENATY I KRZYSZTOFA  SZCZYPKÓW

                   +  DOROTĘ GRABIŃSKĄ  - OD GRONA EMERYTÓW ZE SZKOŁY PODST NR 2

                   +  MARKA   HURASA – OD WIESŁAWA  I   JADWIGI   MĘCIK  

                   +  ZOFIĘ WYSOCKĄ  - OD  JADWIGI BUGAJ Z RODZINĄ

                   +  ANDRZEJA MIŚTA –OD  SYLWII   I  MICHAŁA  KURDYKÓW

                   +  HELENĘ WCISŁO –OD  SĄSIADÓW MARIANNY I HENRYKA ŁAZAJ 

                   +  TOMASZA DRUŻBIŃSKIEGO – OD  MIESZKAŃCÓW PAPIERNI 

                   +  MARKA SUS – OD KOLEŻANKI AGATY WIŚNIOWSKIEJ                                                                                   

           8    SIERPNIA   -   CZWARTEK  - ŚW. DOMINIKA

         7.00   +  TERESĘ  NOWAK –  OD WNUCZKI  AGNIESZKI  Z RODZINĄ    

          9     SIERPNIA  –  PIĄTEK  

                  +   MSZA POZA  PARAFIĄ  

        10   SIERPNIA   -  SOBOTA

                 +    MSZA  POZA PARAFIĄ

        11     SIERPNIA   -   NIEDZIELA 

       8.00  +  WŁADYSŁAWĘ   ŚLĘZAK                                                             

       9.45  +   SYLWESTRA   NOWAKA ( 7 ROCZ )  - OD ŻONY                                                                                                                                

     11.45   -  ZA PARAFIAN     

        12    SIERPNIA   -  PONIEDZIAŁEK

     7.00  +  AURELIĘ    MUSIALIK  -  OD MATEUSZA Z  ŻONĄ         

       13    SIERPNIA    -  WTOREK

             + MSZA POZA PARAFIĄ     

       14    SIERPNIA  -    ŚRODA  

   17.00 -  O BŁOG BOŻE  W 18 - ROCZ URODZIN  WOJCIECHA  MARCHEWKI   

      15    SIERPNIA   -   CZWARTEK  - UROCZ WNIEBOWZIĘCIA NMP              

   8.00   +  DOROTĘ   GRABIŃSKĄ  - OD SIOSTRY MAGDY Z RODZINĄ  

  17.00  +  ZOFIĘ   SKOREK – OD WNUCZKI  ZUZI                                                                                                                            

      16    SIERPNIA  -  PIĄTEK  - DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 

      17.00  -   ZA  OFIARODAWCÓW   I   DOBRODZIEJÓW

                +  KS. PROF. JANA KOWALSKIEGO 

                +  HELENĘ  DZIUBA – OD KOŁA  RÓŻAŃCOWEGO       

                +  WANDĘ FILIPEK – OD  RODZ BĘBEN  I  GOGACZ

                +  WANDĘ  KITALA – OD  BEATY  I  MIECZYSŁAWA  ŁĄGIEWKA  Z  CÓRKĄ 

                +  BOLESŁAWA  MORAWIEC  - OD RODZ JASIAKÓW  Z OSIEKA   

                +  WŁADYSŁAWA  ZIMNEGO- OD  WSPÓŁPRACOWNIKÓW CÓRKI MAŁGORZATY Z  ZUS CZ-WA     

                +  JÓZEFĘ  SZCZEPAŃCZYK  - OD RODZ KOTUŁÓW  Z DOBROGOSZCZYC

                +  ZOFIĘ  OZGA – OD  AGNIESZKI  I ELŻBIETY STĘPIEŃ  Z RODZ    

                +  JANA  ŻAK –  OD AGNIESZKI  WEREMCZUK  Z RODZINĄ 

                +  DOROTĘ GRABIŃSKĄ  - OD  RODZ PIĄTKOWSKICH   I  MACIĄŻKÓW

                + ANDRZEJA  MIŚTA –  OD  JERZEGO MARKA Z RODZINĄ 

                + ZOFIĘ  WYSOCKA – OD RODZ STELMACHÓW I HERBSZTREIT   

                +  HELENĘ  WCISŁO  - OD  TOMASZA I KATARZYNY TARŁOWSKICH Z SYNEM    

                +  MARKA HURASA –OD  MICHAŁA MĘCIKA  Z RODZINĄ 

                +  TOMASZA DRUŻBIŃSKIEGO – OD  MIESZKAŃCÓW PAPIERNI 

                +  MARKA SUS  - OD HENRYKI ZAMORA Z RODZINĄ

                +  ANTONINĘ  CHWASTEK - OD MARIANNY I BARBARY BIAŁYCH

        17    SIERPNIA   –   SOBOTA  - ŚW. JACKA  

     17.00  + AURELIĘ  MUSIALIK  - OD KRYSTYNY  I  MARCINA  MUSIALIK 

       18    SIERPNIA   -    NIEDZIELA    

     8.00   +  JÓZEFA, HALINĘ  WOŁEK                                                                                                                              

    9.45   +  STANISŁAWA BĘDKOWSKIEGO (12 ROCZ) 

    11.45  -  ZA  PARAFIAN                               

       19    SIERPNIA  -   PONIEDZIAŁEK     

            +  MSZA  POZA  PARAFIĄ   

      20    SIERPNIA   -  WTOREK  - ŚW . BERNARDA       

   7.00  +   ZOFIĘ  SKOREK – OD KOLEGÓW  ŻEGLARZY Z BRACTWA NIERDZEWNEJ SZEKLI                                                                                                         

     21    SIERPNIA  –  ŚRODA  - ŚW.  PIUSA X  PAPIEŻA  

  17.00  + WANDĘ  PUK  –  OD RODZ STELMACH   

     22     SIERPNIA  -  CZWARTEK – NAJŚW. MARYI PANNY KRÓLOWEJ  

  17.00  - O BŁOG BOŻE I  ŁASKI  DLA MIŁOSZA I AGNIESZKI W 3 ROCZ MAŁŻ     

     23      SIERPNIA   -  PIĄTEK   

  17.00  +  BEATĘ PANEK – OD CIOCI TERESY Z RODZINĄ      

     24      SIERPNIA   -  SOBOTA

  18.00  + AURELIĘ MUSIALIK   -  OD CHRZEŚNICY TERESY Z RODZINĄ                                    

     25      SIERPNIA    -  NIEDZIELA

    8.00  +  STANISŁAWA KITALĘ (15 ROCZ) WANDĘ KITALA (ROCZ) HENRYKA KITALĘ 

    9.45   +  JANA, ANDRZEJA, MARIANNĘ  HYLA          

   11.45  -  ZA  PARAFIAN   

    26   SIERPNIA - PONIEDZIAŁEK - UROCZ MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ

     17.00  - DZIĘKCZYNNA ZA POSŁUGĘ  MARGARETKI                                 

    27   SIERPNIA  -  WTOREK  

      7.00   +  TERESĘ  NOWAK –  OD  JADWIGI  I  LESZKA   KLIMAS    

    28   SIERPNIA  -   ŚRODA  - ŚW. AUGUSTYNA   

    17.00   +   ALICJĘ, IZABELĘ , ZYGFRYDA  GIL

    29     SIERPNIA   -  CZWARTEK – MĘCZEŃSTWA ŚW. JANA CHRZCICIELA   

    17.00  +   BOLESŁAWA  MORAWIEC  -  OD SYNA KRZYSZTOFA  Z  ŻONĄ    

    30     SIERPNIA  -  PIĄTEK 

  17.00   +  WŁADYSŁAWA ZIMNEGO – OD  MAŁGORZATY I   STEFANA  PANEK   

    31     SIERPNIA  -   SOBOTA  

   17.00  +  TERESĘ  NOWAK –  OD  SYNA GRZEGORZA